Hakkımızda

Hakkımızda

Hukuk Ofisimiz pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli müşterilerine kuruluşlarından itibaren tüm hukuki işlemlerine yönelik hizmet vermektedir. Hukuk Ofisimiz 40 kişilik deneyimli kadrosuyla gerek genel hukuk gerekse vergi ve gümrük uyuşmazlığı alanındaki tecrübesini aynı çatı altında toplamıştır.
Hukuk Ofisimiz, uzun yıllar uluslar arası bir firmada birlikte çalışarak deneyim sahibi olan 3 kurucu ortak tarafından kurulmuştur. Hukuk Ofisimiz, kurucu ortaklarının uzmanlık alanları kapsamında Türkiye’de hukuki hizmetler sunmaktadır. Hukuk Ofisimiz kurumsal ve ticari alanda hukuki danışmanlık işleri yönetmektedir ve Türkiye’de önde gelen Birleşme ve Devralmalar projelerinde yer almştır. Vergi uyuşmazlıkları alanında çalışmakta olan Hukuk Ofisimiz, Gümrük ve Vergi Uyuşmazlıkları alanını yönetmektedir. Hukuk Ofisimiz Banka, Finans ve Sermaye Piyasaları alanını yönetmekte olup, bu konuda önemli yayınlarda da yer almaktadır.

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz ekiplerde ilgili sektörde yetiştirdiğimiz deneyim sahibi ve uzmanlaşmış ekipler oluşturmak önceliklerimiz arasındadır. Söz konusu yaklaşımla çeşitli sektörlere geniş bir yelpazede hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Hakkımızda